В яких умовах наразі забезпечується зростання сільськогосподарських культур? Про це поінформували у Донецькій державній сільськогосподарській дослідній станції Національної Академії Аграрних Наук України.

«Дані моніторингу сільськогосподарських культур показують, що по пшениці озимій припинення росту рослин помічено у середині листопада, – йдеться у повідомленні.
– Метеорологічні умови початку зими не спричинили шкоди посівам озимої пшениці. Заледеніння, що спостерігалося в середині першої декади грудня, продовжувалося лише добу, що також не спричинило шкоди посівам».

Фахівці дослідної станції  зауважують, що у зв’язку з м’якими метеорологічними умовами спостерігається масове заселення посівів мишею польовою. Отже, аграріям рекомендують вже зараз розпочинати боротьбу з гризунами. За необхідності, вдруге застосування засобів захисту проти мишей землевласники можуть провести наприкінці січня – на початку лютого.

«Науковці продовжують постійний моніторинг стану посівів та проводять біометричні вимірювання на дослідних полях наукової установи та дослідних господарств», – повідомляють у Донецькій державній сільськогосподарській дослідній станції Національної Академії Аграрних Наук України.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут