Чт. Лют 2nd, 2023

Рівень злочинності на Донеччині складає 48 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення і є одним з найнижчих в країні. Про це прозвітував начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин на колегії Донецької облдержадміністрації.

«Донеччина увійшла до четвірки областей з найнижчим рівнем злочинності. Цьому сприяли більш ефективна взаємодія з громадами та міжнародними організаціями, розвиток спільних проєктів, серед яких «Поліцейський офіцер громади», «Безпечний будинок», «Безпечне таксі» та інші, а також впровадження спрощеного порядку досудового розслідування кримінальних проступків у вигляді дізнання», – зазначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

У 2020 році до поліції за допомогою звернулося понад 390 тисяч громадян, що на 17 тисяч більше, ніж у 2019 році і є свідченням довіри населення. Середній час прибуття наряду поліції на місце – 9 хвилин. Донеччина входить до п’ятірки регіонів за якістю реагування на виклики.

Попри дестабілізуючі фактори, такі як пандемія Сovid-19 і збройна агресія РФ, оперативний стан в області залишається контрольованим, а рівень злочинності – одним з найнижчих у країні.

До суду направлено 229 кримінальних проваджень у сфері економіки. Крім того, у результаті заходів з детенізації економіки задокументовано понад 200 фактів незаконної вирубки лісу, закрито 20 гральних закладів, викрито два масштабних угруповання, які виготовляли і реалізували алкогольний фальсифікат.

На Донеччині працюють 124 поліцейські станції, які забезпечують постійну присутність у найвіддаленіших районах. Мешканці восьми територіальних громад перебувають під цілодобовим захистом поліцейських офіцерів громади.

У системі інтелектуального відеоспостереження функціонують 262 камери, за  допомогою яких у 2020 році було розкрито 14 тяжких злочинів, затримано 137 водіїв, які вчинили ДТП і втекли.

На колегії були озвучені пріоритетні напрямки діяльності Національної поліції на 2021 рік, серед яких: забезпечення громадської безпеки шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності; безпека на дорогах; максимальна доступність поліцейських послуг; відповідність протидії злочинам очікуванням громадян; цифровізація поліцейської діяльності для неупередженості управлінських та процесуальних рішень, підвищення спроможностей кадрового потенціалу поліції та соціального захисту поліцейських.

Керівник поліції Донеччини подякував голові Донецької ОДА, командувачу Об’єднаних сил, керівникам правоохоронних органів, органів влади, міжнародним партнерам і представникам громадських організацій, військовим, які захищають суверенітет на лінії фронту, поліцейським, які залишаються вірними присязі народу України, за реалізацію безпекових проєктів і програм, підтримання правопорядку на території області.

Головне управління Національної поліції в Донецькій області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *