Коронавірусна хвороба забрала ще 9 життів на Донеччині: по 2 – у Мирноградській, Краматорській і Слов’янській ОТГ; по 1 в Ольгинській, Бахмутській і Соледарській ОТГ. Докладніше про поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.

 

За минулу добу, 29 грудня, лабораторії повідомили про ще 343 хворих, серед яких 6 дітей:  155 – у Маріупольській ОТГ; 102 – у Краматорській ОТГ; 24 – у Слов’янській ОТГ; 17 – у Торецькій ОТГ; 12 – у Мар’їнській ОТГ; по 8 – у Костянтинівській та Вугледарській ОТГ; 4 – у Лиманській ОТГ; по 2 – у Сартанській, Бахмутській, Дружківській, Волноваській і Курахівській ОТГ; по 1 у Мирноградській, Покровській та Ольгинській ОТГ.
«Пандемія не відступає. Захворіти може будь-хто, і не можна знати наперед, яким буде перебіг хвороби. Знизити ризик захворіти можна, дотримуючись карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко.
– Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Бережіть себе та своїх близьких!».

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут