Вт. Бер 21st, 2023

Донецька область стала переможцем за результатами реалізації президентської програми “Велике будівництво”. Підсумки програми у 2020 році підвели на нараді під головуванням міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова та заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка.

“На згадку про цю подію отримав символічний пам’ятний подарунок – новорічні кульки з традиційними візерунками областей України й автографами голів ОДА. Приємно було почути слова щирої подяки на адресу команди Донецької ОДА та відчути підтримку колег – голів обласних державних адміністрацій”, – зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Очільник області подякував за роботу колективу Донецької облдержадміністрації – обласної ВЦА та спрогнозував, що наступний рік буде ще динамічнішим, адже область прагне втримати лідерство.

Нагадаємо, що у рамках програми “Велике будівництво” на Донеччині було капітально відремонтовано школи у Красногорівці, Селидовому, Сіверську, Нікольському та Желанному,  дитячі садочки відкрито у Бахмуті («Кріпиш», «Гусельки» та «Кульбабка»), Маріуполі («Юний моряк») та у Краматорську («Зернятко»). Щодо спортивних об’єктів, то у рамках проєкту «Велике будівництво» три з них були побудовані «з нуля» – це стадіон у Волновасі,  спортивний комплекс та крите футбольне поле у Краматорську, ще два об’єкти реконструювали – стадіони у Селидовому та Слов’янську.

Відновлюються та модернізуються  приймальні відділення в лікарнях Донецької області. Проведено ремонти низки автомобільних доріг та мостів.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *