Вт. Січ 31st, 2023

Офіцери цивільно-військового співробітництва СІМІС Волноваха спільно з громадською організацєю “Дивись серцем” привітали дітей з особливими потребами з новорічними та різдвяними святами.

Цей рік попри пандемію коронавірусу не став виключенням, а лишень трохи змінив формат проведення, який доречі дуже сподобався малечі, адже був індивідуальним для кожного з них.

Найнеочікуванішим і радісним став візит Діда Мороза та Снігуроньки, а також їхніх “помічників”. Дітлахи із нетерпінням чекали гостей і приготували святкову зустріч. Із захопленням діти демонстрували свої таланти і вміння, за що отримали новорічні подарунки, на які всі вони так чекали, не менше ніж на спілкування і увагу.

За день військовим з волонтерами вдалося приділити увагу майже двом десяткам родин де виховуються “особливі” дітки. Варто зауважити, що серед них є діти аутисти, діти з епілепсією, ДЦП, вадами слуху чи затримкою розумового розвитку і, саме тому, до кожного з них потрібен особливий підхід і турбота адже вони, в першу чергу заслуговують на “новорічне диво”.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *