Чт. Лют 2nd, 2023

Маріуполь підписав грантову угоду з USAID на реалізацію п’яти малих інфраструктурних смарт проєктів. Їх обрали самі маріупольці шляхом електронного голосування. Серед них – безпечні пішохідні переходи, розумне вуличне освітлення, велосипедні стоянки біля шкіл та університетів, розумна зупинка та автоматизована система обліку витрат води. Вони реалізуються протягом 2021 року.

Проєкт по установці велопарковок має на меті залучити молодь до здорового способу життя, зменшити навантаження на комунальний транспорт в години пік. 108 сучасних парковок, допоможуть місту розвивати велосипедну інфраструктуру і підвищити рівень комфорту пересування по Маріуполю.

У рамках реалізації ініціативи зі створення безпечних пішохідних переходів  планується забезпечити їх освітлення задля підвищення безпеки руху. Встановлення обладнання для освітлення переходу зі світлодіодними знаками, що привертають увагу водіїв, дозволять зменшити ймовірність ДТП. Проєкт буде реалізовано на ділянках, де наразі недостатньо освітлення.

Підтримали маріупольці також проєкт «Розумне освітлення». Його мета – встановлення нових світильників із застосуванням LED технологій. Це дозволить скоротити споживання електроенергії та підвищити безпеку дорожнього руху. На даний час система зовнішнього освітлення на цій ділянці характеризується наявністю великої кількості застарілих світильників.

Встановлення «Розумної зупинки» з сонячними панелями та 12 інформаційних табло, сприятиме поліпшенню рівня задоволенності населення міста та роботи міського транспорту.

Також жителі міста підтримали ідею встановлення автоматизованої системи обліку витрат води у Лівобережному районі. Вони будуть діяти на базі двох мікрорайонів – це забезпечить зростання задоволеності містян отриманими комунальними послугами, чіткий збір та передача показників лічильників.

«Демократичне врядування у Східній Україні» – п’ятирічий проєкт, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), направлений на зростання суспільної впевненості та довіри між громадянами та органами влади на cході країни, краще розуміння ключових реформ, нових можливостей і суспільних змін.

Проєкт працює в Донецькій та Луганській областях та спрямований на розширення участі громадян у процесах врядування на основі інклюзивних і демократичних громадянських цінностей, підвищення ефективності надання державних послуг, інтеграцію відокремлених, уразливих та ізольованих спільнот, зміцненню громадської ідентичності та створенню можливостей для регіону очолити демократичні перетворення України.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *