Розвиток пізнавальної активності та самостійності учнів є одним із найважливіших завдань, яке ставить перед собою сучасний вчитель у своїй педагогічній діяльності. Тому в закладах освіти Добропільської міської ради активно використовують нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності, й, зокрема, гру.

Проведення навчальних ігор дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета. У тому і є феномен гри, що, бувши розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, терапію, модель типу людських відносин і проявів у праці тощо.

Заклади освіти Добропільської міської ради безкоштовно отримали 647 ігрових наборів Six Bricks для учнів першого класу Нової української школи, в межах реалізації спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та The LEGO Foundation. Ігровий набір Six Bricks дасть змогу кожному дітям в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні й математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

Педагоги громади розуміють значущість гри та переваги використання LEGO. Вони впевнені, що вдасться заохотити своїх учнів до пізнання світу та сформувати ключові компетентності, що допоможуть надалі легко і швидко адаптуватися до змін у майбутньому.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут