Шоколадна корова з перцем, в’яленою вишнею та горіхами – ці та інші авторські смаколики виготовляє у Маріуполі місцевий кондитер Андрій Капранов. У майстерні крафтового шоколаду він працює над новими рецептами своїх кондитерських виробів. Допоміг  підприємцеві налагодити такий бізнес проєкт USAID “Економічна підтримка Східної Європи”. Завдяки цій програмі Андрію вдалося придбати обладнання та орендувати приміщення.

Маруіпольський шоколатьє Андрій Капранов зустрів нас під час підготовки ним сувенірної упаковки для свого чергового покупця. У коробці – шоколадні смаколики власного виробництва.

Кондитер працює лише з відомою європейською шоколадною сировиною.

«У роботі використовуємо, зокрема, Бельгійський шоколад фірми Callebaut. Зараз ви бачите його зразки, – говорить Андрій Капранов. – Чорний шоколад, білий шоколад – це так звані кольорові шоколади, смакові властивості яких випробувані усім світом. Виготовляється шоколад Бельгійсько-Французькою фірмою в Бельгії і Франції».

Про шоколад Андрій може розповідати годинами. Кондитер розповідає, що, окрім європейської солодкої продукції, користується у своєму виробництві продукцією зерен бобів із Африки та Південної Америки.

«Є ще так звані моношоколади, – зазначає він. – Тобто, їх різниця в тому, що вони відсортовані за місцем свого походження. Наприклад, це Скандинавія, Танзанія,  Венесуела, і у кожного з цих шоколадів є свій смак».

Солодощі  Андрій та його дружина Лариса готували й раніше, але лише для своєї родини. Бо помітили, що у їхнього сина  після солодощів, придбаних у крамницях, виник діатез. З начинкою та рецептами тоді експериментувала Лариса. А три роки тому Андрій зрозумів, що на цьому можна заробляти гроші. Почав вивчати справу вже на професійному рівні. Ідеї щодо створення крафтового шоколаду час від часу підкидає й дружина. Вона завжди тішиться новим успіхам свого чоловіка».

Лариса Капранова у бесіді розповідає:

«Ну скажімо так – підтримую морально. Ця ідея у нас народилася три роки тому. Поступово ми до неї йшли, дізнавалися: що, де, як? Коли чоловік побачив, що це хобі вже виходить за межі кухні, – він вирішив організувати свій бізнес. А я на даний момент – ідейний натхненник».

Придбати обладнання для власної майстерні та орендувати приміщення подружжю допоміг проєкт USAID «Економічна підтримка Східної Європи». А вже влітку кондитер відкрив свою кондитерську студію – Chocolate ART Studio Mariupol. Тепер вона має своїх постійних відвідувачів. Замовляють солодощі й сусідні кав’ярні.

«Насправді, дійсно, дуже смачний шоколад, багатьом людям він подобається. – говорить бариста Анастасія. Чому саме він, і який є найсмачнішим? По-перше, шоколад завжди свіжий, і перевага в тому, що він завжди близько. А найсмачніший, напевно, апельсиновий, бо дуже часто його беруть, і ми самі навіть собі замовляємо. Тому дуже подобається».

Наталія, яку ми зустріли серед покупців, задоволена солодощами і творчим підходом майстерні крафтового шоколаду.

«Я колись пробувала бельгійський шоколад, тому вирішила тут ще із асортиментом познайомитися, – ділиться вона враженнями. – Мені все тут дуже подобається – і дуже смачний шоколад, і творчий підхід працівників. Напередодні Нового року тут зуміли створити відвідувачам святковий настрій».

Через карантин попит у місті на крафтові солодощі знизився. Але підприємець вирішив продавати свою продукцію через усі соціальні мережі та телефонні додатки. Цю ідею знову запропонувала дружина шоколатьє.

«Люди замовляють крафтові солодощі через Інстаграм, через Телеграм, Вайбер або дзвонять, – зазначає Лариса Капранова. – Ми відправляємо по всій Україні – це не тільки Донецька область і Маріуполь. Багато хто просить зробити той чи інщий заказ із особливим смаком.
Замовники обговорюють не тільки смакові переваги солодощів, а й дизайн коробки. Робимо все! Індивідуальний підхід – до кожного покупця. Цим ми і відрізняємося від великих торгових мереж. Тому наша продукція користується попитом».

Андрій Капранов уже створює авторських шоколадних биків – символа 2021 року. Каже, вони виготовляються за новою рецептурою. Але через карантин шоколатьє наразі не запрошує до своєї майстерні: вхід до неї стороннім заборонений.

Дивіться у сюжеті Донеччина TV

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут