Вт. Бер 28th, 2023

«Це нас об’єднує і робить сильнішими!» – наголосили військовослужбовці 15 Слов’янського полку Національної гвардії України, долучившись до спільної організація вертепного дійства.

Як поінформували у групі інформації та комунікації військової частини 3035, святкування Різдва пройшло у всіх військових містечках підрозділу Східного ОТО Нацгвардії України, який виконує завдання в районі проведення АТО/ООС з 2014 року.

У Слов’янську організація вертепного дійства відбулася під керівництвом капелана отця Діонісія. Бійці виступили перед побратимами, а потім разом заспівали щедрівок.

«Вертеп – не просто чергова гарна традиція. Це – національний  драматичний жанр. Тут все має бути продумано: костюми, символи, слова, дійові особи, сценарій. Насправді, це маса клопотів та хвилювань, але це того варте! Адже ми таким чином славимо нашого Спасителя та даруємо тепло своїх сердець українським захисникам! Це нас об’єднує та робить сильнішими!» – поділився капелан військової частини 3035 отець Діонісій.

Рубіжанські військовослужбовці, у свою чергу, також привітали своїх побратимів вертепним дійством.

«Подібні зустрічі позитивно впливають на психологічну атмосферу у військових колективах, відзначають гвардійці, адже дозволяють переключитися від службових буднів, рутини та суттєвих фізичних навантажень», – зазначили у групі інформації та комунікації військової частини 3035.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *