12 січня рятувальники Головного управління продовжують надавати допомогу з підвозу питної та технічної води населенню і до об’єктів критичної інфраструктури м. Торецьк. Від Головного управління залучено 31 рятувальник особового складу та 10 одиниць техніки, з них 2 одиниці техніки для підвозу питної води. Також на сьогодні заплановано проведення та завершення зварювальних робіт водогону на околицях смт Південне. Здійснення ремонтних робіт проводиться за наявності режиму «тиші» тільки у світлий час доби.

Як повідомляє військово-цивільна адміністрація м. Торецька, сьогодні о 9:00 ранку бригада Часовярського РВУ виїхала для продовження аварійно-відновлювальних робіт на ділянці водоводу «Горлівка – Торецьк» в місцях виявлених поривів.

Нагадаємо, з 4 січня, внаслідок поривів на водогоні «Горлівка-Торецьк» діаметром 900 мм, припинено централізоване водопостачання у м. Торецьк (28 336 жителів),
м. Залізне (2 899 жителів), смт Північне (5 768 жителів), смт Південне (750 жителів) та частково смт Щербинівка (170 жителів) Торецької міської ради всього 37 923 жителів.

8 та 9 січня працівниками КП «Компанія «Вода Донбасу», в супроводі піротехнічного розрахунку ДСНС України, було здійснено обстеження ділянки водогону «Горлівка-Торецьк» за межами смт Південне Торецької міської ради, водогін обстежено не в повному обсязі.

10 січня о 14:00 завершено проведення обстеження ділянки водогону «Горлівка-Торецьк» за межами смт Південне Торецької міської ради, виявлено 4 місця поривів, які впливають на відсутність водопостачання. Співробітниками КП «Компанія «Вода Донбасу» частково проведено земельні роботи. Піротехнічним розрахунком ДСНС України під час супроводу співробітників КП «Компанія «Вода Донбасу» виявлено та вилучено 1 вибухонебезпечний предмет. Усього до обстеження залучалось 24 чоловіки та 6 одиниць техніки, з них від ДСНС 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

Протягом 11 січня силами Головного управління здійснювався підвіз питної та технічної води населенню і до об’єктів критичної інфраструктури, а саме: – питної води – 62,4 куб.м; – технічної води – 308,35 куб.м.
Усього 11 січня силами Головного управління підвезено 370,75 куб.м води. З початку залучення силами Головного управління здійснено підвіз 1640,6 куб.м води.

Також 11 січня завершено проведення обстеження та ремонту ділянки водогону «Горлівка-Торецьк» за межами смт Південне Торецької міської ради. Співробітниками КП «Компанія «Вода Донбасу» проведено земельні та зварювальні роботи, під час яких усунено 2 пориви. Усього до обстеження та проведення ремонтних робіт залучалось 24 чоловіки та 6 одиниць техніки, з них від ДСНС 5 чоловік та 2 одиниці техніки.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут