Учасники позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили заходи щодо мінімізації негативних наслідків ускладнення погодних умов у Донецькій області та оперативного реагування на іх ускладнення. 

Засідання комісії відбулося у режимі відеоконференції під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

За даними Українського гідрометеорологічного центру на території України протягом 13-16 січня 2021 року очікується ускладнення погодних умов. Зокрема, йдеться про налипання мокрого снігу та ожеледь, пориви вітру, значне зниження температури.

На позачерговому засіданні  обласної комісій ТЕБ та НС були розглянуті  питання щодо забезпечення моніторингу можливого впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення;  організації оперативного реагування та залучення необхідних сил і засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах та в населених пунктах, ліквідації аварій у системах життєзабезпечення і відновлення енергопостачання населених пунктів; розгортання місцевими органами влади максимальної кількості стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги людям та забезпечення їх цілодобової роботи тощо.

Керівники підприємств комунального та дорожнього господарства відзвітували про готовність до негоди.

На сьогодні проїзд дорогами Донецької області забезпечено у повному обсязі.

На Донеччині діє 261 пункт обігріву та 10 додаткових будуть розгорнуті у разі надзвичайної ситуації.

«Люди повинні відчувати себе у повній безпеці», – зазначив Вадим Філашкін.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут