Сб. Лют 4th, 2023

Новим містом-побратимом Покровська стане місто Ольштин з Польщі. Міста співпрацюватимуть у рамках проєкту Демократичне врядування у Східній Україні.

На попередніх зустрічах між муніципалітетами міст, що відбулись раніше, було визначено, що польський Ольштин допомагатиме Покровську з розвитком Smart-City Покровськ та посиленням місцевої демократії за двома напрямками. Це покращення можливостей бюджету участі та запровадження консультацій з громадькістю.

На черговій онлайн-зустрічі представників Ольштина з місцевою владою українських міст-партнерів, Покровську громаду представили міський голова Руслан Требушкін та керівниця Агентства розвитку Надія Прасолова.

Учасники обговорили технічні аспекти співробітницва та підготовку до підписання меморандуму про взаємовідносини. Приділили й увагу питанням залучення інвестицій для подальшого розвитку міста, механізмам заохочення громадян брати участь у конкурсах проєктів та посилення громадської активності.

«Місто Покровськ бачить себе Smart-City. Ми готові співпрацювати в цьому напрямку, будемо вдячні за підтримку та допомогу в реалізації розвитку проєктів. Упевнений, що разом ми зможемо отримати корисний досвід та результат», – зазначив міський голова Руслан Требушкін.

Польща має великий досвід розвитку завдяки реформі децентралізації. Покровська громада створена у жовтні минулого року і готова розвиватись набагато швидше та ефективніше.

Агентство розвитку Покровської громади робитиме всі необхідні кроки, аби місто вийшло в лідери змін та перетворень.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *