Ср. Лют 1st, 2023

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що у січні-лютому 2021 року Міністерством у справах ветеранів України заплановано проведення циклу навчальних вебінарів «Військовий терен – Джура Оборонець» до Дня героїв Крут з підготовки ветеранів до участі в суддівстві військово-патріотичних ігор та змагань.

Метою заходу є залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання молоді, зокрема підготовка ветеранів до участі у суддівстві підсумкових етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») старшої вікової категорії («Джура Оборонець»).

Під час заходу учасники пройдуть теоретичний курс по всім видам (конкурсам) підсумкових етапів гри з послідуючою можливістю отримання суддівських категорій.

Детальна інформація про захід та зголошення (заявка до участі) розміщена на сайті Міністерства у справах ветеранів Україні в розділі: «Ветеранам» – «Національно-патріотичне виховання» – «Анонси заходів з національно-патріотичного виховання» або за посиланням: https://forms.gle/q6zQr7xR9Vyazgbn9

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *