Пн. Бер 20th, 2023
Коронавірусна хвороба забрала ще 7 життів на Донеччині: в Андріївській, Миколаївській, Краматорській, Волноваській, Вугледарській, Дружківській та Новогродівській громадах. Докладніша інформація щодо поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.
За понеділок, 18 січня, лабораторії повідомили про ще 172 хворих, серед яких 11 дітей: 69 – у Слов’янській ТГ; 47 – у Маріупольській ТГ; 12 – у Волноваській ТГ;
9 – у Краматорській ТГ; 8 – у Добропільській ТГ; 6 – у Нікольській ТГ; 5 – у Мангушській ТГ; 4 – у Лиманській ТГ; 3 – у Покровській ТГ; по 2 – у Кальчицькій, Мирненській і Новодонецькій ТГ; по 1 – у Бахмутській, Миколаївській і Новогродівській ТГ.
«Пандемія не вщухає. Захворіти може кожен, і неможливо наперед знати, яким буде перебіг хвороби. Навіть не маючи симптомів, можна виявитися носієм вірусу і ненавмисне заразити осіб із груп ризику, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. – Тож закликаю всіх до відповідальної поведінки. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно міняйте маски, ретельно мийте руки з милом. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!».

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *