Нд. Лют 5th, 2023

Свято Водохреща, воно ж Хрещення Господнє або Богоявлення, – одне із найбільших християнських свят, що завершує зимові святки і має сталі традиції. Вважається, що цього дня вода має цілющі властивості, а тому віряни обов’язково освячують воду.

Йдучи до храму освячувати воду, ми хочемо, щоб не лише настрій у нас був святковий, але й посуд, у якому ми будемо нести освячену воду, теж був красивим. Освячену воду приносимо додому, окроплюємо нею дім та зберігаємо її цілий рік.

Останнім часом все більшою популярністю користуються вироби, оформлені власноруч, адже саме вироби ручної роботи є більш оригінальними та неповторними. Саме тому викладачі Технологічного відділення Покровського педагогічного фахового коледжу виготовили декоровані святкові баночки для освяченої води, які стануть достойною прикрасою будь-якої оселі.

Тож вітаємо усіх з Хрещенням Господнім та бажаємо, щоб Господь освітив промінцем надії й благополуччя наш шлях до миру й щастя. Нехай у сім’ях усі будуть здорові, нехай у серцях живе радість і любов, нехай освячена чиста водиця змиє всю печаль і смуток, а яскраве світло надії і любові осяває наші душі і серця! Христос хрестився!

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *