Вісім працівників поліції міста Павлоград на Дніпропетровщині судитимуть за примус громадян до вчинення злочинів задля підвищення показників роботи. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Вісьмох працівників поліції міста Павлоград на Дніпропетровщині судитимуть за примус громадян до вчинення злочинів задля підвищення показників.

Слідчі ТУ ДБР м. Києві завершили досудове розслідування стосовно 8 учасників організованої злочинної групи – поліцейських Павлоградського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

У червні 2020 року правоохоронці затримали двох керівників та оперативних працівників Павлоградського ВП ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Слідством встановлено, що впродовж 2019-2020 років поліцейські, з метою підвищення показників роботи, змушували громадян вчиняти злочини (крадіжки, зберігання наркотичні засобів, зброї тощо), здійснюючи психологічний тиск та насильство. За вчинення злочинів поліцейські надавали потерпілим гроші та наркотичні речовини, після чого притягували їх до кримінальної відповідальності.

Під час проведення розшукових дій було зафіксовано розмови між співучасниками, в яких поліцейські посадовці інструктували, залякували, погрожували, примушували та схиляли до вчинення криміналу, а також обговорювали методи здійснення катування мешканців міста з метою отримання зізнавальних показань жителів, яких вони використовували в своїх злодіяннях.

14 січня 2021 року відносно усіх 8 правоохоронців до Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області скеровано обвинувальний акт (ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307; ч. 4 ст. 28, ч. 5 ст. 185; ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 263; ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 з конфіскацією майна.
Оперативний супровід здійснювало Головне оперативне управління ДБР та УСБУ у Дніпропетровській області, процесуальне керівництво – Київська обласна прокуратура.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут