Ср. Бер 22nd, 2023

З 1 вересня навчання відновлюється в офлайн-форматі. Тобто всім учням потрібно буде відвідувати навчальні заклади. Про це в ефірі телемарафону заявив Заступник міністра освіти Андрій Вітренко.

Це стосується як школярів, так і студентів коледжів, технікумів університетів тощо. Нині фахівці проводять аудит приміщень на наявність укриттів. Раніше Вітренко анонсував, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україну з 1 вересня діти зможуть піти лише в ті навчальні заклади, в будівлях яких обладнано бомбосховище.

Окрім цього, МОН планує змінити методологію викладання історії, зарубіжної літератури та захисту Вітчизни.

“Зараз працюють високопрофесійні робочі групи, які створюють зміни до навчальної програми. До 15 червня ці групи мають подати результати до МОН. А потім їх вже вноситимуть окремими нормативно-правовими документами”, – повідомив заступник міністра освіти України.

Що зміниться:

«Зарубіжна література»: Багато російських книг планують повністю виключити з вивчення освітньої програми, наприклад «Війна і мир». Все, що описує російські війська, приберуть із програми.

«Захист Вітчизни»: Посилення національно-патріотичного виховання, практичної спрямованості цього предмета, діти повинні «знати та вміти»; буде окремий блок, що стосується протимінної діяльності.

«Історія України»: Зміни у методиці викладання.

“Ми горді тим, що грунтуємося на національних українських архівних документах. Будемо вносити зміни у методологію викладання. Будуть виписані взаємовідносини між українською нацією та “руським міром”, щоб діти знали історичну правду”, – зазначив Андрій Вітренко.

Нагадаємо, маріупольські вчителі, що виїхали з тимчасово окупованого міста, безкоштовно отримають нові ноутбуки. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *