Боксери з Покровська здобули золоті медалі на Всеукраїнському турнірі. Тепер спортсмени готуються представляти Україну у складі збірної на Чемпіонаті Європи з боксу, що відбудеться восени в Італії.

Відаді Зейнієв та Ренат Чубревичев посіли перші місця у вагових категоріях 52 кг і 54 кг. Хлопці є вихованцями заслуженого тренера України Батіралі Карімова.

Загалом на змаганнях від Донецької області взяли участь 10 спортсменів. «Бронзу» за підсумками виступу в категорії 50 кг здобув Давид Жигжжавин з Маріуполя (тренер Сухебатор Жигжжавин), у категорії 66 кг – Андрій Молчанов із Українська (тренер Віталій Нешин).

Зазначимо, що метою турніру в Рахові була підготовка та формування збірної України до участі в чемпіонаті Європи з боксу, що заплановано провести з 23 вересня по 2 жовтня в Італії.

Читайте за темою:

Дивіться також: Володимир Мицик про тренування та змагання спортсменів, спортоб’єкти Донеччини та евакуацію організацій

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!