Чт. Бер 28th, 2024
305 нагород здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2023 року, із них 14 – минулого тижня. Про це йдеться у повідомленні Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.
У річній скарбничці області:
127 золотих,
93 срібні,
85 бронзових медалей.
Олімпійці вибороли 82 нагороди, неолімпійці – 196, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 27.
Дякуємо атлетам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт! Цінуємо кожну медаль, здобуту для України!
Упродовж тижня з 15 по 21 травня представники Донеччини вибороли 14 нагород на міжнародних змаганнях, з яких: 4 золоті, 7 срібних та 3 бронзові.
Визначні результати за кордоном наші атлети показали в трьох видах спорту.
Бокс
На міжнародному боксерському турнірі «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних», що відбувся 19-21 травня в Чернівцях, відзначилися три вихованці відділення Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу в місті Покровськ. Золоті медалі здобули: Максим Сотниченко – у ваговій категорії 57 кг серед молоді, Тимофій Студенніков – у категорії 50 кг серед юніорів. Бронзовим призером в юніорських змаганнях у категорії 50 кг став Відаді Зейнієв.
 Велоспорт
Спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Максим Васильєв, який представляє місто Дружківку, піднявся на другу сходинку п’єдесталу пошани міжнародних рейтингових змагань з велосипедного спорту на треку «500+1 kolo: embedded UCI races», що пройшли 16-18 травня в чеському Брно. Срібну нагороду він виборов у дисципліні «елімінатор» – груповій гонці з вибуттям.
Спортивні танці
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради Іван Мовчан та Марія Солоненко здобули 10 медалей на чемпіонаті Європи зі спортивних танців, що відбувся 15-16 травня в польському місті Новий Тарг. Іван та Марія стали чемпіонами Європи в програмі «10 танців» у віковій категорії «юніори 2», срібними призерами в категорії «юніори 1» у програмах «стандарт», «латина» і «10 танців», а також бронзовими призерами в латиноамериканській програмі у категорії «юніори 2».