Сб. Січ 28th, 2023

1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це свято щирого сміху та щасливих посмішок, яскравих емоцій та променистої радості. Крім того, для всіх школярів, крім випускників, сьогодні розпочинаються довгоочікувані канікули.

Що таке літні канікули? Це 3 місяця надзвичайних пригод та дивовижних зустрічей. Це безкінечні прогулянки з друзями та розмови до опівночі. Це нові цікаві знайомства та безліч корисної інформації. Разом з тим, не варто забувати про безпеку. Рятувальники Донеччини дуже хочуть, щоб для кожної дитини літні канікули не були зіпсовані надзвичайними подіями. Для цього варто дотримуватися елементарних правил безпеки життєдіяльності.

А чи впевнені ви, що ваша дитина добре знає життєво необхідні правила безпеки? Чи знаєте власне ви, як поводитися у разі виникнення пожежі чи під час грози? Для того, щоб кожен бажаючий зміг перевірити свої знання правил безпеки життєдіяльності та проконтролювати, наскільки у даному питанні обізнані ваші діти та рідні, рятувальники Донеччини запускають онлайн-тестування. Вам потрібно лише відповісти на прості питання та дізнатися, чи правильно ви діяли б у тій чи іншій надзвичайній ситуації. Протягом літа, щотижня, тема та питання тестування оновлюватимуться. Подбайте про себе та своїх близьких! Перевірте свої знання з безпеки життєдіяльності! Пам’ятайте: безпека починається з кожного.

Пройти тест можна за посиланням https://forms.gle/eic7qCXSFtJgvYSB6

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *