У Донецькій області відкриття закладів фізичної культури і спорту відкладається

Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації продовжує вивчення ситуації щодо організації фізкультурно-оздоровчої діяльності в умовах карантину.

«Донецька область станом на 1 червня не відповідає одному з трьох показників, визначених Міністерством охорони здоров’я – це кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції, яка має бути не менше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів», – йдеться у повідомленні.

Враховуючи вищезазначене, просимо утриматися від відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних клубів, спортивних залів, фітнес-центрів до рішення про пом’якшення карантину на території Донеччини, яке має бути прийняте на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Нагадаємо, що в умовах карантину, за дотримання санітарних та протиепідемічних норм, усі верстви населення та вікові групі можуть займатися спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідування спортивних майданчиків на вулиці.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут