Нд. Лют 5th, 2023

За період січень-травень 2020 року від підприємств Донеччини надійшло майже 484 млн гривень екологічного податку. Відповідно до розподілу коштів від сплати податку місцеві бюджети області отримали на відновлення довкілля 299 млн грн, державний бюджет – 184,7 млн гривень.

«Донеччина є одним з найпотужніших індустріальних регіонів України, – зазначили у Головному управлінні Державної податкової служби. – Але індустріальний розвиток Донецької області має не тільки позитивні сторони. На території області розташована значна кількість великих підприємств гірничовидобувної, металургійної, хімічної, машинобудівної та агропромислової галузей. Майже вся територія Донецької області залучена до господарського обороту, що призводить до значного навантаження на природні ресурси та до серйозних екологічних проблем. Тому контроль за справлянням екологічного податку, як одного з фінансових компенсаторів шкоди, що завдається природі, є і залишатиметься одним з актуальних завдань органів податкової служби області.
Сплачуючи екологічний податок, підприємства частково відшкодовують негативні наслідки своєї господарської діяльності та сприяють відновленню природних ресурсів».

Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за п’ять місяців поточного року у Донецькій області склав майже 97 млн гривень.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *