Нд. Лют 5th, 2023

Співробітники гуманітарного центру Проліска – Часів Яр, що працює за підтримки Агентства ООН у справах біженців, продовжують соціальний супровід багатодітної сім’ї переселенців. 

Наприкінці 2019 року багатодітна жінка Олена звернулася до гуманітарного центру Проліска-Часів Яр з проханням допомогти у пошуку доступного житла. На початку цього року сім’я змогла переїхати у власний будинок, який був куплений за кошти стороннього донора.

Олена виховує 10 дітей, вісім з яких – неповнолітні. У 2014-му родина через військовий конфлікт була змушена виїхати з рідного дому та оселитися в модульному містечку в Харкові.

«Завжди було бажання, щоб діти зі школи поверталися до свого будинку, а не в модуль. Але оскільки сім’я у нас дуже велика, то зняти в Харкові квартиру було вельми проблематично», – розповіла Олена.

Зараз Олена разом з дітьми обживається у новому будинку. У травні співробітники гуманітарного центру Проліска-Часів Яр допомогли родині з домашнім господарством – привезли двох корів, теля і 30 курей.

Сім’я дякує всім небайдужим людям, які надають допомогу іх великій родині.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *