Нд. Лют 5th, 2023

13-14 червня відбудеться форум «На кордонах» – перша в Європі інтерактивна подія в віртуальному просторі для українців та громадянського суспільства. Подія об’єднає на унікальній цифровій платформі близько 2000 учасників, а також провідних експертів, лідерів думок, мислителів, артистів та митців. Ініціатором форуму є Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

На форумі нової доби на вас чекає понад 130 спікерів та лекторів, 8 напрямів та їхніх кураторів, партнерські зони громадських організацій та підбірка унікального контенту. А також тенденції розвитку громадянського суспільства України, обмін практиками і кейсами та нетворкінг. Все це – у спеціально створеному для події віртуальному просторі від української компанії ZLAB, у якому можна буде взаємодіяти, обравши собі аватара.

Унікальні властивості платформи дають можливість спілкуватися з групами людей у віртуальному режимі, обмінюватися повідомленнями в закритих чатах, слухати лекторів, відвідати виступи артистів, ділитися враженнями у соціальних мережах та робити селфі. Це вже реальність масових подій, особливо в умовах, коли особиста взаємодія суттєво обмежена.

Серед кураторів форуму, які стануть менторами та координаторами дискусій, Валентин Краснопьоров, Ігор Козловський, Ірина Бек, Катерина Сафонова, Олег Боднар, Младена Качурець, Оленка Северенчук та Юлія Федів. Під час дискусій будуть обговорюватися питання особистої ідентичності в умовах кардинальних змін, роль громадської активності у сучасному світі та вектор майбутнього розвитку України. «На кордонах» має намір розпочати важливий національний діалог, котрий буде продовжуватися і після його закінчення.

«Форум, передусім, розрахований на людей, які через певні обставини опинилися в незвичних умовах – внутрішньо переміщених осіб, жителів Донецької та Луганської областей тощо. Ми пропонуємо зібратися, щоб разом знайти відповідь на запитання «Як це – бути українцем сьогодні та завтра? Що може зробити кожен з нас, аби покращити життя своєї громади та країни?». Запрошуємо всіх, хто прагне знайти своє місце у нових реаліях, розділити з нами цей унікальний досвід», – зазначив Голова правління Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» та ідейник форуму Денис Блощинський.

Крім цього, кожен з учасників зможе взяти участь у створенні «Книги 2000 авторів» – збірки роздумів та історій успіху, влучних думок та відкритих питань про реальне життя українців, зібраних під час заходу. А ввечері форум запросить гостей на розважальну програму у віртуальній реальності за участі Alyona AlyonaТНМК, БЕZ Обмежень, O.Torvald та інших.

Щоб взяти участь, переходьте за посиланням.

Більше інформації про подію можна також дізнатися на офіційному сайті та сторінці події у Фейсбуці.

Контактна інформація для ЗМI:

Віталій Мухін: Vitaliy.Mukhin@hkstrategies.com

Наталія Кучерява: Nataliia.Kucheriava@hkstrategies.com

Департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *