Нд. Лют 5th, 2023

Гуманітарна місія «Проліска» за підтримки Агентства ООН у справах біженців та Українського гуманітарного фонду (UHF) організувала надання триколісних електровелосипедів для працівників, які забезпечують соціальні, медичні та інші нагальні потреби мешканців прифронтових громад Донецької області.

За останні тижні з метою підвищення мобільності при наданні допомоги прифронтовим громадам під час карантину гуманітарна місія «Проліска» передала медичним та соціальним працівникам, волонтерам, листоношам і лідерам громад ВПО в Донецькій і Луганській областях 18 електровелосипедів. Всього планується розвезти 75.

«Електровелосипеди придбані за підтримки Агентства ООН у справах біженців та Українського гуманітарного фонду (UHF). Зокрема на обслуговуванні соціальних працівників терцентрів у прифронтових районах перебувають понад 80 самотніх літніх людей та осіб з інвалідністю, – зазначили у гуманітарній місії «Проліска». – Тепер працівники, які надають свою підтримку мешканцям прифронтових громад, будуть більш мобільними при наданні допомоги нужденним!».

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *