Нд. Лют 5th, 2023

11 червня, станом на 9.30, біля «Мар’їнки» перебуває 6 транспортних засобів та десять громадян, яким через соціально-гуманітарні питання необхідно потрапити на тимчасово окуповану територію України. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Краматорського прикордонного загону.


Слід зазначити, що відновлення роботи гуманітарних коридорів фактично було заблоковано російсько-окупаційними військами. Громадяни, які прямували до ТОТУ змушені були тривалий час перебувати перед блокпостами бойовиків, які ті облаштували протитанковими загородженнями та, зрештою, повертатися на контрольовану територію без пояснення причин відмови з боку окупантів. Так, бойовики не пропустили шість чоловік, які перетнули КПВВ «Станиця Луганська» та одну особу, що їхала через «Мар’їнку».

Учора чотири жінки були пропущені до тимчасово окупованого Донецька та тривалий час перебували перед блокпостом терористів, але назад так і не повернулись. Цим жінкам через проблеми соціально-гуманітарного характеру було вкрай важливо потрапити на тимчасово окуповану територію. Вони були налаштовані рішуче та навіть готові були ночувати перед позиціями окупантів, аби тільки потрапити на тимчасово окуповану територію. Враховуючи заяви окупаційної влади, що останні пропускати людей на тимчасово окуповану територію України не будуть, прикордонники зі складу Об’єднаних сил за необхідності готові забезпечити повернення цих жінок назад на контрольовану територію України.

Нагадаємо, що 10 червня за наказом командувача ООС відновлено пропуск через лінію розмежування в КПВВ «Мар’їнка» та «Станиця Луганська». Пропускні операції у цих КПВВ здійснюються щоденно з 11.00 до 14.00.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *