СТАНДАРТИ НАТО: СПІЛЬНОЮ МОВОЮ

Об’єднані сили Збройних Сил України стали одними з перших, де стартувало активне впровадження англійської. Тісна співпраця і прямий діалог з Північним Альянсом, не лише передбачають, а гостро потребують професійного опанування українською стороною – міжнародною мовою спілкування.

– Сьогодні кожен військовослужбовець мусить чітко усвідомити: вивчення англійської – важливий крок на шляху наближення української армії до стандартів НАТО, – наголосив Командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Спершу ментально маємо досягти спільного рівня із західними партнерами. Мова – ключовий критерій.

За словами Командувача, керівництво оборонного відомства та Збройних Сил сприяють якнайшвидшому подоланню існуючого мовного бар’єру. Відповідні курси для військовослужбовців вже багато років успішно практикуються. Проте, фізично вони обмежені і не в змозі охопити одразу всіх бажаючих.

– Але, це не означає, що решта, склавши руки, має чекати своєї черги або персонального запрошення. Головне – бажання. Самоосвіту ніхто не відміняв. Тим паче, у наш час технічного прогресу кожному доступний інтернет, онлайн-курси, аудіо- та відео тренінги, допомога друзів, які є носіями мови, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом із тим, для підсилення ефективності навчання і закріплення отриманих навичок, командувач об’єднаних сил ЗС України запропонував у структурних підрозділах не нехтувати можливістю використовувати англійську у міжособистісному спілкуванні під час службового часу.

– Це дасть змогу закріпити теорію практикою, – пояснив свою позицію командувач. – Шліфуватиметься вимова. Можливо, серед колег, на більш-менш однакових умовах, цей процес піде активніше, без жодних комплексів, швидше стане звичкою, а не нонсенсом. Погодьтесь, одна справа спілкуватись іноземною періодично – лише під час міжнародних навчань, а зовсім інша – щоденно.

На думку генерал-лейтенанта Сергія Наєва, існує й гарна мотивація, що стимулюватиме знання англійської, а саме – це суттєво впливатиме і на кар’єрний зріст військовослужбовців.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут