Донеччина долучається до всеукраїнської донорської акції «Перемога у нас в крові»

Напередодні Всесвітнього дня донора крові, що відзначатиметься 14 червня, Міністерством молоді та спорту України підтримано ініціативу Товариства Червоного Хреста України і комунікаційної агенції Ogilvy Україна. 12 червня в Києві відбувся офіційний запуск всеукраїнського благодійного марафону «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові).

До акції долучається і Донецька область, яка запрошує всіх бажаючих 15 червня 2020 року о 10:00 прийти до станцій переливання крові в містах Краматорськ (вул. Василя Стуса, 8) і Маріуполь (вул. Троїцька, 48). Пам’ятка «Здай кров – врятуй життя» додається.

Метою марафону є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення спортсменів і видатних особистостей до здачі крові задля того, щоб власним прикладом продемонструвати безпечність цієї процедури, а також популяризувати здоровий спосіб життя.


Акція є безстроковою і розпочинається із заклику до спортсменів та їхніх вболівальників. Чому саме вони? У зв’язку з пандемією цього року багато знакових спортивних подій було перенесено або взагалі скасовано. Спортсмени, які так наполегливо готувалися до сезону-2020, Олімпійських ігор, EURO-2020, чемпіонатів та кубків – залишилися вдома. Хто, як не вони, знаходяться зараз на піку фізичної форми? Чия кров зараз має найкращі показники та високий рівень гемоглобіну? Запрошуючи спортсменів підтримати цю ініціативу, організатори звертаються до усіх прихильників здорового способу життя. Так переможці зможуть допомагати іншим перемагати хвороби.

Контактні телефони для довідок: Краматорськ – Горбунов Сергій Юрійович (тел.: 0660712190), Маріуполь – Соколов Олександр Валентинович, тел.: 0983727429).

Пресслужба управління спорту Донецької ОДА

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут