Маріуполь: Створюється сучасний простір для освіти дітей

У Маріуполі реалізується низка проєктів «Великого будівництва». Серед них – капітальна реконструкція опорної школи №26 та дитячого садка №117. Реалізація цих проєктів означатиме створення сучасного простору для освіти й виховання дітей.

Сьогодні у місті проводяться ремонти, будуються спортивні майданчики, закуповується IT-обладнання. Все це робиться для того, щоб створити для дітей комфортні умови для навчання і їх всебічного розвитку.

Капітальну реконструкцію школи №26, що триває у Приморському районі Маріуполя, планують завершити наприкінці цього року. Підрядник веде активні роботи із заміни комунікацій, перепланування та облаштуванню цокольного поверху. Раніше він був затоплений, а тепер там побудують окрему простору їдальню та обладнають ряд приміщень.

Загальна вартість проєкту – близько 95 млн гривень. Реалізація проходитиме в три етапи – ремонт будівлі, будівництво шкільної спортивної зони та наповнення обладнанням. Вартість реконструкції приміщення становить понад 41 млн гривень. Фінансування здійснюється з трьох джерел. У рамках проєкту «Велике будівництво» виділено державну субвенцію в розмірі 16,9 млн гривень, ще майже стільки ж виділив ДФРР. Частка з місцевого бюджету складе 7,9 млн гривень. З огляду на додатковий обсяг робіт вартість проєкту буде відкоригована і проведена повторна експертиза.

Також у школі з’явиться повноцінний культурний центр. Там проводитимуться заняття секцій та заходи для дітей, діятимуть театральний гурток і навіть музей. Епіцентром активного життя стане просторий спортзал. Усі кабінети відремонтують з урахуванням попередньо розробленого дизайну. Кожне шкільне крило облаштують у свій фірмовий колір. Новинкою стане використання наливної підлоги і мембранної покрівлі.

У дитячому садку №117 також проводиться низка заходів з енергозаощадження для створення сучасного простору. Його стіни будуть наповнені новою філософією. Маленьким вихованцям буде не тільки цікаво, а й комфортно проводити тут свій час.

Капітальний ремонт охоплює демонтажні та оздоблювальні роботи, заміну інженерних мереж і комунікацій. Впорядкують і територію навколо. Вже встановили ігрові майданчики, огорожі та посилили зовнішнє освітлення. Фасад будівлі прикрасили яскравим художнім оформленням.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут