Нд. Лют 5th, 2023

Відбулась online-консультація підприємців з актуальних питань «Підтримка державою бізнесу під час кризи», яку провела директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

 

Валентина Рибалко поінформувала учасників розмови щодо механізму надання допомоги по частковому безробіттю під час карантину. Присутні дізналися про перелік документів, які необхідні для отримання фінансової підтримки з боку держави, та способи їх подачі до центрів зайнятості.

Під час заходу була акцентована увага на змінах у процедурі отримання допомоги, згідно з якими значно збільшені терміни подання документів та зняте оподаткування з суми фінансової допомоги. Відтепер цією допомогою також зможуть скористатися фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

Під час консультації кожен підприємець мав змогу задати запитання з актуальних для нього проблем та отримати на них відповіді.

У рамках заходу з присутніми також поспілкувалась начальниця управління розвитку підприємництва, адміністративних послуг та ринкового середовища департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Ірина Дудуляк. Вона розповіла про зміни у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%» та розробку регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки.

У заході взяли участь 61 представник малого та середнього бізнесу Донецької області.

Організаторами заходу виступили представники Донецької торгово-промислової палати. Консультація відбулась в межах проєкту «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Донеччини – перемагаємо кризу разом!» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

 

 

 

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *