Нд. Лют 5th, 2023

У грудні 2016 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією №71/246 проголосила 18 червня Днем стійкої гастрономії (Sustainable Gastronomy Day). У 2020 році його святкують вже втретє.

Рішення про проголошення цього дня, як зазначають в ООН, продиктовано тим, що гастрономія є елементом культурного самовираження, пов’язаного з природним і культурним розмаїттям світу, підтверджуючи, що всі культури і цивілізації можуть сприяти сталому розвитку і грають вирішальну роль в його досягненні.

Мета Дня – привернути увагу світової спільноти на тій ролі, яку стійка гастрономія може зіграти в досягненні цілей в області стійкого розвитку, в тому числі шляхом прискорення сільськогосподарського розвитку, підвищення продовольчої безпеки, поліпшення харчування людей, забезпечення сталого виробництва продовольства та збереження біорізноманіття.

Цього дня Організація Об’єднаних Націй пропонує всім державам-членам, урядовим та неурядовим організаціям, а також окремим особам активно святкувати День стійкої гастрономії відповідно до національних пріоритетів.

Зі свого боку Україна може похизуватися не тільки борщем та варениками, хоча одного борщу в нас налічується понад 36 різновидів. Українська кухня відрізняється величезним різноманіттям страв та гастрономічних вподобань, і це не дивно, ми живемо у найбільшій країні Європи. Уявіть собі, тільки на Донеччині знають близько 50 рецептів окрошки.

Загалом українська кухня як і культура різнобарвна та різноманітна, а День стійкої гастрономії – це ще один привід звернути увагу на цей факт.

Роман БАЛАБОЙКО

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *