Нд. Лют 5th, 2023

Фахівці лабораторії та відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Донецькій області постійно проводять контроль виконаних підрядником робіт.

На автодорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 686+000 – км 702+000 підрядною організацією ТОВ «Славдорстрой» виконані роботи з влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 на 9 км.

Контроль, забезпечуваний Службою автомобільних доріг у Донецькій області, зокрема включає: перевірку організації дорожнього руху; моніторинг дотримання технології виконання робіт; визначення обсягів та якості виконаних робіт.

Науково-технічний супровід виконання робіт з капітального ремонту за цим об’єктом забезпечує Національний транспортний університет (НТУ). Метою роботи є здійснення науково-технічного супроводу забезпечення якості виконання дорожньо-будівельних робіт при влаштуванні щебенево-мастикового асфальтобетону на вищезазначеній автомобільній дорозі.

У Службі автомобільних доріг у Донецькій області зокрема зазначили, що на виконання окремого доручення Дорожній контроль якості здійснює моніторинг об’єктів. Загальна довжина ділянки капітального ремонту – 16,3 км.

«Звертаємось до водіїв із проханням бути пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Зважати на тимчасові дорожні знаки, встановлені в місцях здійснення ремонтів ділянок автомобільних доріг», – наголошують у Службі автомобільних доріг у Донецькій області.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *