Поліцейські відзначили маленьких переможців конкурсу малюнків

35 дітлахів показали свої творчі здібності та разом з тим, підтримали поліцейських. Творці найкращих малюнків та робіт були нагороджені дипломами та подарунками. Серед переможців – вихованець Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

На початку червня у Великоновосілківському районі поліцейські ініціювали конкурс малюнків та декоративно-ужиткового мистецтва під назвою: «Україна – моя Батьківщина».

Учасники мали змогу реалізовувати свої таланти, висловити патріотизм до своєї Батьківщини та надихнути поліцейських, які в складних умовах забезпечують безпеку громадян.

Два тижні поспіль кабінет відділку наповнювався неймовірними роботами діток, більшість картин мали поліцейські мотиви.

«Якби умови конкурсу дозволяли нагородити першими місцями всіх учасників – ми б так і зробили», – говорить старший інспектор ювенальної превенції Валентин Демуренко.

23 червня відбулося нагородження. Дипломи та пам’ятні подарунки переможцям поліцейського конкурсу вручив начальник Великоновосілківського відділення поліції Андрій Друмов.

Керівник відділення поліції привітав кожного учасника, подякував їм за працю та талант, а також відзначив, що було неймовірно приємно відчувати підтримку у дитячих роботах.

«Ідея організувати такий конкурс виникла після візиту до Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 35 дітлахів із усього району прийняли участь у нашому конкурсі. Одним із переможців став вихованець того самого центру, стіни якого надихнули нас на проведення такого заходу», – розповів Андрій Друмов.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут