Нд. Лют 5th, 2023

У Маріуполі в мікрорайоні «Західний» з’явився перший спеціалізований майданчик для вигулу собак. Створення майданчика – це ініціатива маріупольських студентів, які взяли участь у молодіжній інноваційній програмі UPSHIFT Україна. Молодь розробила свій проєкт та отримала фінансування на його втілення від Європейського Союзу (ЄС) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). 

Під час відкриття майданчика голова Лівобережної районної адміністрації Віктор Очеретін розповів:

«Молодь виступила ініціатором організації цього майданчика, а наша районна адміністрація та місто їх підтримали. Перш за все, це місце підходить не тільки для собак і їх дресирування – це ще й простір для спілкування між жителями цього району і нашого міста».

На майданчику встановили тренувальні снаряди для собак, коробку з пакетами й урни для того, щоб власники могли прибирати за своїми улюбленцями, та навіть висадили дерева.

«Ми реалізуємо саме цю ідею, бо таким чином вирішуємо проблему, котра хвилює багатьох містян – відсутність місця для вигулу собак. Майже у кожного учасника нашої команди є собака, тому ми як ніхто відчували необхідність вирішення цього питання», – розповіла Катерина, мешканка мікрорайону та учасниця проєкту.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *