Юні маріупольці оздоровлюватимуться у Святогірську

17 дітей з міста Маріуполя матимуть можливість оздоровитись у санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто».

Санаторно-курортне лікування дітей, які потребують додаткового соціального захисту (батьки яких тимчасово не працюють та потрапили у складні життєві обставини), у «Смарагдовому місті» було організовано Департаментом освіти та науки облдержадміністрації та управлінням «Служба у справах дітей» Маріупольської міської ради.

17 дітлахів виїхали з міста автобусом, наданим виконавчим комітетом міської ради, у супроводі співробітників управління «Служба у справах дітей» міської ради та медичного працівника.

Шлях до м.Святогірська видався дуже насиченим: діти були в захваті від поїздки та краєвидів області (більшість з них ніколи не виїжджали за місто). До того ж, у одного з хлопчиків був день народження. Незважаючи на втому від дороги, дітлахи з захопленням оглядали «Смарагдове місто», яке розташоване в одному з наймальовничих місць Донецької області.

Батьки дітей дуже вдячні Маріупольській  міській раді та керівництву Департаменту освіти та науки облдержадміністрації за можливість безкоштовно оздоровити дітей у санаторно-оздоровчому центрі.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут