У Добропіллі розпочато будівництво басейну та інших спортивних об’єктів

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Добропілля, де розглядається можливість реалізації цілої низки проєктів щодо покращення спортивної інфраструктури.

З перспективними планами керівництво області ознайомив Добропільський міський голова Андрій Аксьонов. Зокрема, на земельній ділянці поруч із Палацом спорту намічається будівництво навчально-тренувального спортивного майданчика з надувним куполом, який матиме сучасні комфортні умови для проведення занять зі спортивної гімнастики та тенісу. Проєкт подано на участь у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік. Вартість зведення об’єкту складає 19,3 млн грн.

Однією зі складових спортивного комплексу Добропілля є будівля плавального басейну. У рамках капітального ремонту споруди 1970 року потрібно виконати цілу низку заходів: облаштування чаші басейну, внутрішнє оздоблення приміщень, заміну покриття підлоги, внутрішніх та зовнішніх дверних та віконних шибок (вітражів), систем електро- та водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціювання. Вартість робіт складає 41,5 млн грн, проєкт реалізовуватиметься в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Також масштабного оновлення дочекався Палац спорту в місті Білозерське, збудований у 1968 році. Його капітальний ремонт розпочато в 2018 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку і місцевого бюджету, і наразі будівельна готовність складає 75%. Загальна вартість робіт – 20,5 млн грн, на 2020 рік передбачено кошти у сумі 4,5 млн грн. Очікується, що після введення в експлуатацію на базі Палацу спорту новий розвиток отримають такі види спорту, як баскетбол, бокс, важка атлетика, дзюдо, кікбоксинг, теніс настільний, футбол тощо.

Окрім цього, у Добропіллі на етапі розробки знаходяться ще два проєкти, спрямовані на залучення населення до занять фізичною культурою та спортом. Так, перший проєкт планує створення «Академії бойових мистецтв». Після проведення реконструкції, будівля передбачатиме покращення умов для занять в існуючих секціях з кікбоксингу, косікі карате та в тренажерному залі, а також відкриття нових секцій з інших видів єдиноборств.
Унікальним для України може стати проєкт з облаштування памп-треку (спеціальної велосипедної траси) та dream-парку на ділянці площею 12 тис. кв. метрів.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут