«Велике будівництво»: У Волновасі зводять новий стадіон

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Волноваха, де проходить спорудження стадіону в рамках програми «Велике будівництво», започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.

Реалізація проєкту поруч із ЗОШ №3 передбачає будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, бігових доріжок, установку трибуни для глядачів, облаштування роздягалень, душових, санвузлів, зовнішнього освітлення та парковки. Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наразі на місці будівництва стадіону у Волновасі завершено земельні роботи (сплановано ділянки під бігові доріжки, основу футбольного поля та трибуни), на 40% виконано переобладнання гаражів під роздягальні (зроблено покрівлю, утеплення фасадів, розводку комунікацій), проводяться роботи з влаштування щебеневої основи під укладку штучного покриття.

На 2020 рік передбачено кошти в сумі 27 млн 303,548 тис. грн, у тому числі 21 млн 903,548 тис. грн – з обласного бюджету, 5 млн 400 тис. грн – з районного бюджету. Підрядником виступає ТОВ «ТБК СХІД», термін завершення робіт – вересень-жовтень 2020 року.

Нагадаємо, у контексті національного проєкту «Велике будівництво» 14 травня було відкрито перший в Україні спортивний об’єкт – крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького» у Краматорську. До середини осені поточного року на території Донецької області будуть реконструйовані стадіони у Селидовому та Слов’янську, збудовані «з нуля» стадіони у Волновасі та ще один у Краматорську.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут