Нд. Лют 5th, 2023

На базі Палацу спорту міста Білозерське відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Майданчики призначені для занять волейболом, міні-футболом, баскетболом, тенісом та іншими видами спорту.

Мешканців і гостей міста з важливою подією у місцевому спортивному житті привітали заступник начальника управління – начальник відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов та заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький.

У рамках бюджетних програм «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» у Білозерському відновлені два спортивних майданчика. Ці проєкти реалізовані за фінансової підтримки державного бюджету та бюджету міста Добропілля.

Святковий захід зібрав велику кількість мешканців та гостей міста, які не тільки вболівали за свої улюблені команди, а й із задоволенням відвідали разом зі своїми дітьми зону відпочинку. Вона розташована поряд зі спортивними майданчиками і включає в себе комплекс ігрового обладнання – гойдалки, горки, сходинки, міні-скалодроми, лавки та родзинку комплексу – фонтан з підсвічуванням. Також облаштований спортивний майданчик для тренувань та занять воркаутом, де всі бажаючі можуть спробувати свої сили.

 

З нагоди відкриття спортивних майданчиків організoвано першість Добропілля з міні-футболу серед чотирьох команд ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради, які представляють міста Білицьке, Білозерське, Добропілля, смт Новодонецьке, а також матчеві зустрічі з волейболу серед трьох аматорських команд з міста Добропілля і смт Новодонецьке.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *