Юні донеччани направились на оздоровлення до дитячих центрів «Молода гвардія» та «Артек»

Напочатку вересня 69 дітей з Донецької області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направились на ІХ тематичні зміни до дитячих центрів «Молода гвардія» та «Артек».

27 юних донеччан відпочиватимуть в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса впродовж ІХ тематичної зміни «Сузір’я гри» та 42 дитини – у Міжнародному дитячому центрі «Артек» на ІХ тематичній зміні «Ми – майбутні  чемпіони». Головним завданням програми тематичних змін «Сузір’я гри» та «Молода гвардія» є інтелектуально-духовне, екологічне, громадське виховання тощо.

Під час тематичної зміни відбудеться реалізація проєкту «Ігрова корпорація». Це наповнення багажу ігор кожного відпочивальника цікавими, веселими, розвивальними іграми, які не тільки допоможуть активно провести час, а й стануть у нагоді у навчанні та щоденному житті. За допомогою ігор діти пізнають, що таке взяти відповідальність за себе, за команду, за те, що відбувається навколо.

У рамках зміни «Ми – майбутні чемпіони» ДПУ «МДЦ «Артек» відбудеться знайомство з системою підготовки олімпійської збірної України. У дітей буде можливість взяти участь у змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту, відвідати музеї слави відомих українських спортсменів тощо.

Головними подіями зміни стануть – фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», квест «У пошуках Олімпійського вогню», марафон «Вперед до Олімпу», інтелектуальна спортивна естафета «На крок вперед», відкриті заняття «Ми за здоровий спосіб життя», мистецький конкурс «Тематична спортивна медаль».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут