Вт. Бер 21st, 2023

Усі будинки, які зазнали наслідків пожежі, включені до відновлення за рахунок обласного матеріального резерву. Постраждалим, більшість з яких є людьми похилого віку, також нададуть допомогу. Про це повідомили у Бахмутській райдержадміністрації.

Велика пожежа в Гладосово накоїла багато лиха і для людей, і для природи, майже кожне домогосподарство зазнало шкоди.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна в супроводі представників групи ЦВС Світлодарськ та офіцерів ЦСКК побувала в селищі та зустрілась з мешканцями.

У першу чергу керівник району відвідала чоловіка, будинок якого повністю згорів. На жаль, житло не підлягає відновленню, тому необхідно вирішити питання подальшого проживання. Як зазначив потерпілий від пожежі, він залишиться в селищі, буде проживати в одному з будинків, і йому потрібна тільки матеріальна допомога, щоб облаштуватися. Його заява буде розглянута на засіданні районної комісії з надання матеріальної допомоги, зараз допоможуть зібрати необхідні документи.

Після спілкування з мешканцями було з’ясовано, що вигоріли городи, господарські забудови.

Всього в селищі 160 будинків, і тільки в 20 проживають люди. У селі багато покинутих домогосподарств, вони дуже заросли травою, і це також спричиняє загрозу.

Спільно з фахівцями ДСНС, райдержадміністрації та місцевої ради зараз надається допомога в підготовці документів.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *