Нд. Чер 4th, 2023

У Донецькій області найближчим часом розпочнуться роботи по спорудженню сервісного центру на КПВВ Новотроїцьке, який планується відкрити у грудні.

Інвестором будівництва сервісного центру на Донеччині виступила компанія «Нова пошта». Інвестиції складають 9,1 млн гривень.

Сервісний центр являє собою тимчасові збірно-розбірні модульні конструкції. У центрі працюватимуть ЦНАПи, також будуть обладнані кімната відпочинку, кафетерій, вбиральні, кімната матері і дитини, медпункт, аптека, відділення банку, магазин, поштове відділення. Також приміщення будуть обладнанні Wi-Fi, системою кондиціонування, гарячою водою тощо.

Всього планується відкрити 7 сервісних центрів у Донецькій та Луганській областях  – на шести існуючих КПВВ та на новому – у Щасті. Окрім того, сервісні центри будуть облаштовані й на пунктах пропуску та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом. На КПВВ Чонгар у Херсонській області вже проводиться реконструкція сервісної зони.

Міністерство реінтеграції запроваджує комплексний підхід для вирішення питання належного облаштування КПВВ і надання послуг на адмінмежі та на лінії дотику, тому всі КПВВ будуть у підпорядкуванні одного балансоутримувача – ДП «Реінтеграція та відновлення», а не кожне у різної структури. Для надання комплексних соціальних та гуманітарних послуг на КПВВ, буде здійснено відбір персоналу ДП, який буде забезпечувати високоякісний сервіс для осіб, що перетинають лінію розмежування та адмінмежу з АР Крим.

«Наше завдання – створити максимально зручні, функціональні КПВВ, аби наші громадяни як ті, що перетинають КПВВ, так і ті, хто живе на підконтрольній Уряду України території, могли отримувати всі послуги максимально зручно і оперативно. Від послуг поштових і банківських відділень до адміністративних і соціально-гуманітарних. Люди повинні на собі відчути доступність державних сервісів. Хочу наголосити, що вся супутня інфраструктура, враховуючі кількість громадян, які користуватимуться послугами сервісних центрів і КПВВ, буде врахована, в тому числі з боку забезпечення комфорту місцевих мешканців», – наголосив віцепрем‘єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції ТОТ Олексій Резніков.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *