У Краматорській українській гімназії провели урок олімпійської зарядки  – «Роби, як олімпієць»

Весело та активно проходить Олімпійський тиждень у Краматорській українській гімназії у рамках проєкту «DO like OLYMPIANS» – «Роби, як олімпієць». Учні навчального закладу завжди охоче беруть участь у заходах Національного олімпійського комітету України. Не став виключенням і цей навчальний рік.

До школярів завітали гості з регіонального відділення НОК України і Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Спортивне свято було організоване у рамках Всеукраїнського проєкту для дітей та молоді «DO like OLYMPIANS» – «Роби, як олімпієць», ініціатором і засновником якого виступив Національний олімпійський комітет України.

Організатори заходу привітали учасників спортивного свята з початком навчального року і побажали завжди йти до своєї мети та обов’язково її досягати.

Захоплюючу руханку для дітей провела молодий посол «Олімпійського уроку #BeActive» у Донецькій області, бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Александрова.

На хлопців і дівчат чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагалися дві команди: капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та святкувати успіх. У підсумку, сили виявилися рівними, тож перемога стала спільною.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник заходу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут