Чт. Лют 2nd, 2023

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та благодійна організація «100% Життя» підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво. Документ передбачає, що з метою виявлення осіб, які перебувають у групі ризику, на КПВВ Донбасу тестуватимуть на ВІЛ, гепатит, туберкульоз та COVID-19.

Як повідомили у міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, мінреінтеграції та БО “100% Життя” підписали Меморандум про співробітництво для оснащення медпунктів на КПВВ на лінії зіткнення з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей та на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

«Облаштування сервісних центрів на КПВВ в частині надання медичних та соціальних послуг, оснащення медичних пунктів є важливим завданням у контексті захисту  здоров’я людини та спрямовано на покращення умов перебування громадян на КПВВ, а діагностика ВІЛ, туберкульозу, COVID-19 тощо дозволить виявити осіб, які знаходиться в групі ризику, та забезпечити своєчасне надання їм допомоги», – зазначила заступниця міністра з питань реінтеграції ТОТ України Інна Голованчук.

«Ми плануємо оснастити медпункти у сервісних центрах всім необхідним для того, аби в людей, які перетинають лінію розмежування, був доступ до тестування на такі захворювання, як ВІЛ, туберкульоз, гепатит, COVID-19. Глобальна пандемія створила нові перепони для вільного доступу до медичних послуг», — додав голова БО «100% Життя» Дмитро Шерембей.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *