У Лимані триває будівництво Обласного велоспортивного комплексу

У рамках будівництва Обласного сучасного велоспортивного комплексу триває спорудження гуртожитку для потреб комплексу. Проєкт, що фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, спрямований на відновлення повноцінної діяльності спортсменів після переміщення з Донецька в Лиман Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту.

Зведений фундамент і проведена кладка цеглою трьох поверхів, встановлені металопластикові вікна та розпочато влаштування дерев’яного каркасу даху тощо. Тривають монтаж внутрішніх комунікацій (каналізація, опалення), кладка перегородок, бетонування підлоги. Паралельно зводять котельню для газового опалення. Крім цих робіт, найближчим часом підрядники планують вийти на облаштування покрівлі гуртожитку з металочерепиці та утеплення фасаду.

Одночасно завершено будівництво стартової рампи треку BMX із блоків ФБС заввишки п’ять метрів, проводяться монтаж армокаркасів монолітного поясу рампи, влаштування фундаменту конструкції металевого пандусу, формування траси для тренувань і змагань, що матиме три віража та чотири прямих траси.

Очікується, що новий велотрек дозволить готувати в дисципліні «ВМХ racing» спортсменів з 8 років, при цьому даючи юнакам і дівчатам базові навички для виступу в інших дисциплінах велоспорту, проводити навчально-тренувальний процес, у тому числі за участю національної збірної. Стати майданчиком для обласних і всеукраїнських спортивних змагань.

Представники підрядної організації, які виконують будівельні роботи, дотримуються вимог щодо належної якості та термінів з раніше затвердженим графіком робіт, з тим, щоб до кінця 2020 року вийти на певний проміжний етап зведення об’єкта, і в першій половині 2021 року спортсменам приступити до тренувань.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут