Нд. Лют 5th, 2023

Перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський 5 листопада відповідав на запитання громадян, які звернулися на пряму телефонну лінію Кабінету міністрів «1545».

Здебільшого телефонували мешканці Донецької області. Найбільше додзвонювачів цікавило питання про те, як стати у чергу на отримання житла для внутрішньо переміщених осіб у тому чи іншому населеному пункті та які саме документи потрібно для цього надати. Окрім  цього частина запитань стосувалася того, як отримати грошову компенсацію постраждалим, житлові будинки чи квартири яких зруйновано внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Також частина запитань стосувалася відновлення документів для людей, чиє майно та особисті речі були знищені на окупованих територіях внаслідок збройної агресії РФ.

Телефонували на урядову «гарячу лінію» і колишні полонені, звільнені з полону російських бойовиків на Донбасі в результаті взаємного звільнення утримуваних осіб щодо виплати 100 тисяч гривень для звільнених з полону у 2015 році.  Ростислав Замлинський пояснив, що наразі немає затвердженого механізму виплати матеріальної допомоги тим, хто був звільнений до 2019 року.

«Нам ця проблема дісталася у спадок. Ми разом з громадськими організаціями підготували всі документи, аби змінити порядок виплат матеріальної допомоги, швидко проголосувати це на засіданні уряду та виправити цю несправедливість», – сказав заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, спілкуючись із додзвонювачем на пряму телефонну лінію Кабінету міністрів.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *