Сб. Лют 4th, 2023

Для 90 дітей з Авдіївки подарували п’ять незабутніх днів осінніх канікул. У рамках гуманітарного проєкту Посольства Чеської Республіки в Україні, що реалізується спільно з громадською організацією «Пласт-Національна скаутська організація України», школярів запросили долучитися до трьох освітньо-виховних програм.

Три команди пластунів з Авідіївки, Львова, Рівного в різних локаціях нашого міста творили незабутню атмосферу дружби, командної взаємодії, радості, пригод і подорожей.

Діти навчились орієнтуватись за картою, грати в цікаві ігри, перемагати в теренових іграх, використовувати ґаджети для пошукових цілей, створювати й проводити заходи та соціальні проєкти, запалювати ватру з 1-3 сірників (у кого як вийшло).

Освітньо-виховні програми, стали новим і цікавим досвідом співпраці громадських організацій із місцевою владою та успішною практикою взаємодії всіх служб міста.

Організатори висловили щиру вдячність військово-цивільній адміністрації міста Авдіївки за надану підтримку, ТОВ «Стрілець» – за поживне й смачне харчування, ГО «Сила ідей» – за активну співпрацю.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *