Сб. Лют 4th, 2023

У рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного головою райдержадміністрації Тетяною Єрохіною з Благодійною організацією «БФ «АДРА», у Бахмутському районі розпочали установку системи очищення води.

 

Під час проведеної зустрічі керівництво району спільно з представниками БФ «АДРА» погодили план дій, який передбачає проведення комунальним підприємством «Луганське» ремонтних робіт і паралельно – встановлення системи. Також зупинилися на майбутніх проєктах, які можуть бути реалізовані в 2021 році.

Благодійна організація вже не перший рік допомагає у вирішенні проблемних питань мешканцям населених пунктів на лінії розмежування. Окремі проєкти організація реалізовує самостійно, інші – у співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

У районі регулярно проводиться перевірка стану питної води у навчальних закладах. Відділ освіти Бахмутської РДА спільно з представниками організації провели моніторинг якості води, опрацювали етапи співпраці, і результатом діалогу стане якісна вода для колективів учнів та педагогів.

До кінця року такі системи з’являться не тільки у школах, а й в будівлі селищної ради Луганського, вартість установки становить 10 тисяч доларів.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *