Нд. Лют 5th, 2023

Відділенням НОК України в Донецькій області реалізовано Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком ECOlympic, засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Учасниками заходу стали юні легкоатлети Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та ДЮСШ Дружківської міської ради.

Проєкт ECOlympic об’єднав молодь, яка цікавиться спортом, заради збереження та захисту екології та з’явився завдяки програмі Міжнародного олімпійського комітету за програмою «Юні лідери змін». Про хід його реалізації в різних куточках України та про важливість участі молоді в захисті довкілля спортсменам розповіли відповідальний секретар регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора та директор Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Крістіна Русінова.

Юнаки та дівчата охоче долучилися до прибирання Молодого парку міста Дружківки. Багато тренувань проходять саме в цьому мальовничому куточку. Тож, із гарним настроєм, отриманим від спілкування під час корисного проведення дозвілля, легкоатлети звільнили від сміття тренувальний простір.

На згадку про участь у заході діти отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення НОК.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *