Нд. Лют 5th, 2023

В онлайн-форматі відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Математика» та «Українська мова та література».

Учасниками конкурсу стали шість учителів математики та вісім з української мови та літератури Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади.

Серед головних завдань для учасників – показати вміння організації освітнього процесу в дистанційному режимі, які вони набули під час карантину.

Під час проведення конкурсних випробувань «Тестування», «Дистанційний урок» та «Майстер-клас» вчителі математики продемонстрували свої фахові знання з предмета, методичну компетентність, реалізацію наскрізних змістових ліній, організацію навчальної взаємодії та зворотнього зв’язку, загальну ерудицію та культуру.

Найбільшу кількість балів за всіма конкурсними випробуваннями набрала вчителька математики Бахмутської ЗОШ №24 Тетяна Фоменко.

Вчителі української мови та літератури продемонстрували високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та оригінальність, доцільність вибору цифрових технологій, раціональність використання мультимедійних технологій, інтерактивних вправ та якість дидактичного ілюстративного, інструктивного матеріалу.

За загальною кількістю балів І рейтингове місце у номінації «Українська мова та література» здобула вчителька української мови та літератури Бахмутської ЗОШ №10 Тетяна Бондар.

«Дякуємо усім педагогам за участь у конкурсі та бажаємо натхнення, нових відкриттів і досягнень, творчих злетів та перемог!», – зазначили організатори.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *