Поблизу лінії розмежування відновлюють пошкоджені об’єкти інфраструктури

На Донеччині триває відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури. Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

У Бахмуті на одному із приватних підприємств за планом поданих заявок виконуються роботи із відновлення пошкодженого трубопроводу. Зазначене підприємство здійснює промислове свинарство. У процесі виробничої діяльності утворюються відходи, які розміщуються в ставку-накопичувачі ємністю до 2 млн кубометрів. Невиконання заходів з утилізації стоків, несприятливі погодні умови, а головне – пошкодження дамби ставка-накопичувача створюють загрозу прориву. Це може призвести до забруднення ґрунтових вод у населених пунктах Новолуганське, Майське, Гладосове, Доломітне, Гольмівський та Горлівка.

На цей час працівниками вже підготовлена більша половина дистанції між колекторами до закладки нового трубопроводу.

Варто зазначити, що затримка або невиконання деяких відновлювальних робіт може створити передумови для виникнення екологічної катастрофи в регіоні, що стосуватиметься мирних жителів уздовж лінії розмежування. Тому усі роботи із відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури проводяться без затримок.

Українська сторона СЦКК й надалі своєчасно та якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та контролю екологічної ситуації на Донеччині.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут